Inspektor nadzoru

Inspektor nadzoru

Firma M.A.D. już od ponad dwóch dekad kompleksowo wykonuje i również obsługuje wszelkie większe inwestycje a oprócz tego projekty budowlane.

Nasze biuro rozwijając się niezmiennie od założenia dotarło do punktu, w którym pokaźne a oprócz tego rosnące z dnia na dzień portfolio stanowi argument nie do zbicia – skorzystanie z usług M.A.D. równe jest gwarancji powodzenia danego projektu.

W asortymencie usług biura odkryć można w zasadzie prawie że każdy element, niezbędny do sprawnego przeprowadzenia inwestycji od jej początku do samego końca.

Analizy przedinwestycyjne, sprawny bieg projektowania, pomoc w wyborze wykonawcy, nadzór inwestycyjny lub uzyskanie pozwolenia na eksploatacja – M.A.D. dysponuje szeroką gamą specjalistów w każdej z tych drobnych, lecz dość istotnych w kontekście całości dziedzin. W gronie osób związanych z biurem niełatwo jest odkryć fachowców, tj. profesjonalny kierownik projektu, zapewniający sprawną obsługę każdego powstającego budynku niezależnie od jego typu a oprócz tego przeznaczenia.

Biuro trudni się niemniej również tymi w tej chwili zrealizowanymi projektami, w świetle obowiązujących przepisów wymagającymi prowadzenia KOB (Książki Obiektu Budowlanego), i regularnego przeprowadzania kontroli stanu technicznego. Doświadczenie, jakim dysponuje firma M.A.D., sprawia że różnicy nie stanowi żaden z czynników, które mogłyby wpłynąć na realizację zadania przez firmy konkurencyjne.

Powinno się postawić na lata praktyki a oprócz tego szeroką gamę usług, obejmującą wszystkie najdrobniejsze czynności. W dziedzinie projektów budowlanych biuro M.A.D. stanowi definicję kompleksowości.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 17.03.2019 04:10:52)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz