Grupakatalogow – Dynamiczny Kolportaż Ulotek

Grupakatalogow - Dynamiczny Kolportaż Ulotek

Kolportaż materiałów reklamowych to forma reklamy, z którą stykamy się codziennie i mimo generalnego przeświadczenia o jej nieskuteczności, to nadal ma wpływ ona na naszą podświadomość, gdyż wystarczy tylko chwila spojrzenia na reklamę, aby nasz mózg taką informacje zarejestrował. Jak zatem wyszukać firmę, która właściwie zajmie się taką usługą?

Głównie powinniśmy wyszukać firmę, która całościowo zajmie się naszym zamówieniem, to znaczy przygotuje dla nas projekt graficzny reklamy zadba o druk i zajmie się kolportażem na należytym terenie. Warto odnaleźć również firmę z dużym doświadczeniem, która będzie w stanie zasugerować nam trafną formę kolportażu (rozdawanie reklam ludziom na ulicy, kolportaż po skrzynkach pocztowych, lub roznoszenie reklam po firmach na danym terenie), chodzi nam przecież w zasadzie o to aby być dynamicznym.

Proponowana przez nas firma, zajmuje się właśnie kompleksowym podejściem do tematu, czyli zaczynamy od projektu graficznego, a kończymy na końcowym kolportażu. Dodatkowo w ofercie mamy do wyboru zarówno duże, jak i małe formaty reklam. Firma funkcjonuje na małopolskim rynku już od wielu lat, dzięki czemu dostała wielu stałych klientów.

Pewną stroną są także kolporterzy, którzy rzetelnie i uczciwie wywiązują się ze swoich obowiązków, w czasie gdy konkurencyjne przedsiębiorstwa nie przywiązują do tego odpowiedniej wagi. Jasne jest, że każdy klient jest na bieżąco powiadamiany o progresach w zleceniu i każda zmiana musi być przez niego zaakceptowana, wszystko w myśl zasady „Klient nasz Pan”.

Mocno zapraszamy do skorzystania z usług rozdawania ulotek, albowiem pomimo niechętnego podejścia ludzi do kolporterów nadal jest to szalenie efektywna forma reklamy, przede wszystkim w przypadku rozpropagowania lokalnego interesu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 21 (ostatnio: 04.03.2019 11:28:14)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 14.05.2016 18:22:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz