Gaz do obrony

Gaz do obrony

Czy chcesz poczuć się bezpieczniej gdziekolwiek jesteś? Wielokrotnie wracasz do domu późnymi co wieczór i również boisz się, że przypadkiem spotkać Cię coś nieprzyjemnego? Jeżeli tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz obronny!

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2015r., acz wcześniejsze doświadczenie i również zaufanie naszych klientów zdobyliśmy na portalu allegro.

W naszej ofercie znajdą Państwo gaz pieprzowy występujący w 2 wariantach:

-gaz defensywny gatunku CO zawierający kapsaicynem który jest całkowicie skuteczny, gdy zostanie naniesiony bezpośrednio na twarz i również oczy napastnika,

-gaz pieprzowy gatunku SC CN zawierający środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na odzież powoduje odparowanie i również podrażnienie przeciwnika.

Powinno się zauważyć, że gaz defensywny jest skuteczny zawsze, bez względu na odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Oferujemy również paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Dzięki nim na sposób skuteczny obezwładnią i również unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszej ofercie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie bez wątpienia zaprzestanie ataku.

Jeśli, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o własne bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zaznajomić się z naszą ofertą! Nasze artykuły są pełni legalne i również skuteczne i na początek posiadają atrakcyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało aktualnie wielu klientów i również każdy z nich wypowiada się o nas jedynie w samych superlatywach! Dołącz do nich również i również Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący artykuły do samoobrony!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 22.09.2017 16:54:03)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 11.11.2016 17:27:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz