Fotograf na wesele Tychy – sugestie jak wybrać dobrego

Fotograf na wesele Tychy - sugestie jak wybrać dobrego

Fotograf ślubny ze Śląska Sandra i Kuba to wyjątkowe fotografie ślubne.

Zapraszamy na stronę fotografa ślubnego z Tychów

Jeżeli potrzebujecie osoby, która zrealizuje zdjęcia z waszego ślubu to z kilku argumentów możemy polecić swoje usługi.

Po pierwsze, działamy już kilka lat w branży fotograficznej, dzięki czemu możecie być pewni, że wasze zlecenie zostanie w pełni ud komentowany. A wszystkie podstawowe ujęcia znajdą się w foto książkach, które także drukujemy w ramach swojej ofert.

Posiadamy rónież zaświadczenia pozwalające do wykonywania foto reportażu w kościołach.

Kolejnym powodem jest specyfika naszych zdjęć. Staramy się, żeby każde ukazywało wyjątkowy charakter konkretnego miejsca oraz osób, którzy tamsą. Staramy się, żeby kompozycje były, zupełnie spontaniczne. Bardzo rzadko zapraszamy do zrealizowania planowanych ujęć. Chociaż przyznamy, zdarza się, że takowe zdjęcia wykonujemy. Tym niemniej są to ujęcia wykonywane jako zdjęcia wspólne. Są one bardzo kluczową wspomnieniem z tego dnia.

Kolejnym powodem jest nasz sposób pracy. W obiekcie sakralnym bardzo mało stosujemy lampy błysków, które najczęściej powoduje, że fotografie wyglądają bardzo sztucznie. Z kolei na weselu stosowanie lampy błyskowej zależy od warunków. Gdy sala jest ciemna to dość wykorzystujemy dodatkowe oświetlenie. Natomiast, kiedy sala jest bardzo jasna. To w takich okolicznościach mamy na celu ograniczanie nienaturalnych punktów światła. Chcemy jak najbardziej autentycznej fotografii ślubnej.

Jeżeli zastanawiacie się gdzie mieć swój plener ślubny, to jesteśmy w stanie zaproponować bardzo dużo wyjątkowych lokalizacji. Może to być na przykład Nikiszowiec albo współczesne otoczenie muzeum Śląśkiego z ciekawą architekturą.

Gdzie jeszcze można zrealizowania ciekawych zdjęć ślubnych? Dla nas najciekawszym jednak miejscem jest po prostu natura. Tam możemy zrobić ujęcia, które lubimy. Zdjęcia można zrobić prawie o każdej porze roku. Często jest to jesień ale bardzo polecamy zdjęcia zimą. Wtedy nawet najbanalniejszy kadr nabiera magii. Jeżeli trafimy na dobrą pogodę czyli lekki śnieg to możemy liczyć na bajkowe ujęcia. Z pewnością warto rozważyć nad sesją w tej niezwykłej porze roku.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 29.10.2018 06:23:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz