Dzwonek Mikołaja

Dzwonek Mikołaja

Jeżeli szukasz realistycznego stroju na Mikołajki bądź Boże Narodzenie, to świetny kostium znajdziesz na santaclaus.com.pl. Należałoby również dodać, że ubranie świętego Mikołaja realizowany jest z materiału, który idealnie dopasowuje się do każdej figury. Wskazane jest również nadmienić, iż strój ten składa się aż z osiemnastu elementów, w tym także są to:

– pasek z klamrą,

– rękawiczki,

– okulary,

– dzwonek świętego Mikołaja,

– worek na prezenty,

– peruka,

– brzuch świętego Mikołaja,

– czapka,

– spodnie.

Przyzwoicie jest również nadmienić, iż buty świętego Mikołaja są oferowane od rozmiaru 42 do rozmiaru 46. Trzeba pamiętać, że za sprawą tego, że jest dostępny sztuczny brzuch, to każdy klient może przebrać się za Mikołaja. Ubranie świętego Mikołaja to również pastorał, którym podpiera się Mikołaj. Pastorał jest w kolorze złotym, który rewelacyjnie pasuje do całości stroju. Długość pastorału wynosi 178 centymetrów, co sprawia, że idealnie pasuje do mężczyzn różnego wzrostu. W tej stylizacji Mikołaja nie może także zabraknąć nakładek na buty a oprócz tego rózgi, która jest elementem tradycji.

Należałoby dodać, że worek na prezenty jest produkowany z materiału, który jest odporny na ciężary oraz co ważne, to można go prać w pralce. Worek nie posiada ściągacza, dzięki czemu można błyskawicznie oraz praktycznie włożyć, jak oraz wyciągnąć prezenty. W komplecie jest również otwarty kubrak świętego Mikołaja, który jest w rozmiarze uniwersalnym. Za to spodnie są wykonane z grubego oraz puszystego czerwonego materiału. Należałoby również nadmienić, iż spodnie te posiadają gumkę, dzięki czemu mogą być w uniwersalnym rozmiarze.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz