Depilowanie laserem opole

Depilowanie laserem opole

Trudno zatuszować, że depilacja włosów na ciele jest uciążliwa i bolesna. Na szczęście w obecnych czasach dostępne są nowoczesne, szybkie i – co najważniejsze – trwałe metody usuwania niechcianego owłosienia.
Czym jest depilacja laserowa?
Depilacja laserowa działa na zasadzie podgrzewania cebulki włoska poprzez strugę światła emitowaną poprzez odpowiedni laser. Energia tworzy się podczas kontaktu światła z melatoniną zawartą w cebulce i prowadzi do nieodwracalnego uszkodzenia cebulki.
Przebieg zabiegu
Depilacja laserowa Opole oraz w wielu pozostałych miastach zazwyczaj poprzedzona jest konsultacją, w trakcie której kosmetolog robi sondaż, ocenia stan cery oraz włosków oraz wybiera na bazie tychże informacji parametry zabiegu.
Podczas wizyty obszar zabiegu naświetlany jest laserem. W zależności od charakterystyki włoska oraz wyglądu cery i wielkości powierzchni poddanej zabiegowi może on trwać od paru do chociażby kilkudziesięciu minut.
Po zabiegu bardzo ważna jest właściwa pielęgnacja cery. Nie wolno miejsca poddanego zabiegowi opalać ani stosować żadnych substancji podrażniających, w tym mydła oraz dezodorantu. Zakazane jest także stosowanie retinolu w jakiejkolwiek formie; doustnej bądź w formie kremu.
Parę dni po zabiegu może utrzymywać się podrażnienie i zaczerwienienie cery, jakie samoistnie ustąpi.
Zabiegi należy przypominać co 6-8 tygodni aż do uzyskania zadowalającego efektu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 03.07.2022 00:20:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz