Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Burgery Łódź najważniejsze są rozkoszne, potężne i ożywcze jadło, które podajemy w naszej restauracji. W następstwie tego nasze hamburgery Łódź są dobre i duże – dokładnie takie, jakich potrzebują i pragną porządni Indianie i solidni Cowboye. Takiego klimatu nie znajdziesz nigdzie indziej w mieście Łodź. Naszą „fajką pokoju” jest prawdziwie Indiański burger wykonany z najlepszego rodzaju, porządnie wybranej 100% wołowiny z rodzimymi bonusami i mega chrupką bułą przenną!

Ale uwaga – to wciąga! Jesteśmy pewni, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To wrócisz znowu – po smak, odpoczynek i Cochise klimat!

Atoli jest to jedno z wielu knajp podających pokarm na mapie Łodzi, to jednakże jest to miejsce wyjątkowe, bo powiązane z równie wyjątkową osobowością. Określenie Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się wspomnienie o mocnym wodzu plemienia Apache, który nosił właśnie takie imię. To jego upór, męstwo i poszanowanie tradycji zezwoliły na to, by tubylcze plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień uprawiać swoją cywilizację i tożsamość.Nie sposób nie wciągnąć się tak doskonałym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on olśniłby się kuchnią, którą mamy przyjemność serwować pod szyldem nawiązującym do jego miana. Niestety – nie możemy już wezwać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć smakowitym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Odwiedź Nas już dziś.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 16.04.2019 22:05:16)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz