Brykiet drzewny warmińsko mazurskie

Brykiet drzewny warmińsko mazurskie

NOVA TRADE oferuje Państwu najlepszej klasy brykiet kominkowy, który nienagannie nadaje się zarówno do stosowania w kominkach, jak i również w piecach. Najpierw polecamy Państwu nasz brykiet RUF, który zrobiony jest z czystej trociny brzozowej (70%) a oprócz tego z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży mamy też brykiet kominkowy Pini Kay, który za to wykonany jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem.

Najważniejszą wartością w naszej firmie jest zwykle zadowolenie klientów, z tej przyczyny staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze artykuły w bardzo atrakcyjnych cenach. Współpracujemy między innymi z klientami hurtowymi, jak i również również klientami detalicznymi. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje nie tylko z krajowymi odbiorcami, ale również z wieloma klientami z zagranicy. Naszą biomasę dostarczamy również do sporej ilości elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem najlepszej klasy oferowanych przez nas produktów.

Na naszej stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo otrzymać wiadomość trochę więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną ofertę i również taryfa celna a oprócz tego w specjalnej galerii przyjrzeć się niektóre z naszych produktów. Oferowany przez nas brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo mocne worki 10 kg. Wszystkim klientom zapewniamy transport biomasy. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej niemałej propozycji sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z propozycji NOVA TRADE jeszcze w dzisiejszych czasach i również przekonaj się sam, że to owszem nasza firma oferuje najtańszy i również w największym stopniu ekonomiczny brykiet na rynku.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 27.09.2017 13:51:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz