Bramy kute kujawsko pomorskie

Bramy kute kujawsko pomorskie

Znana Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg oferuje Państwu duży dobór swoich artykułów.

Przedsiębiorstwo wytwarza różne przedmioty z w dużej mierze przetworzonego artystycznie metalu, robiąc m. in. ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty kute, latarnie stojące i przyścienne, żyrandole do kościołów i innych wnętrz.

Zajmujemy się również rekonstruowaniem starych detali kowalskich. Wszystkie towary, jakie realizujemy dla naszych klientów, tworzymy w oparciu własnych, autorskich projektów, które dostosowujemy do życzeń i wymagań zamawiających. Zwracamy także uwagę na to, aby przedmiot, jaki wykonaliśmy w naszej pracowni, do perfekcji komponował się z wnętrzem, w którym będzie on funkcjonował.

Realizujemy także wszelkie indywidualne i nietypowe zlecenia w zakresie kowalstwa artystycznego. Jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego zadania, jesteśmy otwarci i chętnie doradzamy naszym klientom, rozwiewając ich wątpliwości. Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg posiada uprawnienia konserwatorskie w zakresie kowalstwa artystycznego wydane przez wojewódzkiego konserwatora zabytków i więc nasza firma, jeśli zachodzi tak potrzeba, robi także prace konserwatorskie.

Trudnimy się również wystrojem wnętrz obiektów sakralnych. Projektujemy i robimy kraty kute, kute żyrandole, kinkiety, świeczniki i inne elementy dekoracyjne. Do naszej pracy podchodzimy pieczołowicie i profesjonalnie, zależy nam albowiem na uznaniu i zadowoleniu klientów.

Namawiamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kowalstwoszerlag.pl i do zaznajomienia się z pełną propozycją naszej pracowni.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 06.10.2018 06:11:46)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 17.12.2016 00:31:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz