Biuro rachunkowe Nowy Sącz

Biuro rachunkowe Nowy Sącz

Proxima-doradztwopodatkowe.pl to kompetentna kancelaria doradztwa podatkowego. Siedziba naszej firmy mieści się w Nowym Sączu. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że realizowane przez nas usługi znajdują się na najwyższym poziomie. W ramach naszych usług świadczymy profesjonalne doradztwo podatkowe a oprócz tego postępowanie podatkowe.
Nasze porady podatkowe są przekazywane w zrozumiałym dla klienta języku. Załatwiamy wszelkie formalności w zakresie dokumentacji, ewidencji oraz rozliczania podatków. Do tego prowadzimy biuro rachunkowe, i również wykonujemy usługę zastępstwa prawnego w sporach sądowych oraz arbitrażu.
Realizujemy pomoc prawną, specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw oraz spółek. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie Bezpieczeństwa oraz Higieny Pracy a oprócz tego Ochrony Przeciwpożarowej. Wykonujemy audyty finansowe (tzw. rewizje finansowe) w celu potwierdzenia rzetelności oraz jasności sytuacji majątkowej w przedsiębiorstwie.
Wykonujemy również audyty podatkowe, oznacza to rzetelne analizy strategii finansowych w firmie. W skład naszej propozycji wchodzi również audyt kadry oraz płac, który pomaga przedsiębiorcom zoptymalizować politykę personalną. Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów. Posiadamy niemałe doświadczenie a oprócz tego szeroką wiedzę. Do każdego klienta podchodzimy na sposób subiektywny, żeby zapewnić mu, jak najlepszą obsługę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak oraz klientów indywidualnych. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą mailową albo telefoniczną, a odpowiemy na każde Twoje zapytanie a oprócz tego udzielimy Ci istotnych informacji.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 10.09.2018 13:03:33)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 08.08.2017 10:51:39)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz