Barwniki do tworzyw sztucznych

Barwniki do tworzyw sztucznych

Lifocolor to firma, która funkcjonuje na rynku europejskim już od 1988 roku. Proponuje swoim klientom najlepszej jakości koncentraty barwiące.

Kolory to fundament w przemyśle tworzyw sztucznych. Z tej racji zapotrzebowanie na koncentraty barwiące jest bardzo wysokie. Lifocolor jest znana z tego, że dopasowuje swoje towary do oczekiwań indywidualnych klienta. Z tej racji jej propozycja jest bardzo szeroka, tak aby zapewnić, że każde zamówienie złożone do Lifocolor będzie zrealizowane zgodnie z wytycznymi.

Produkty firmy są stosowane w różnych branżach. Między innymi jest to sport i rekreacja, dom i ogród, automotive, opakowania, kosmetyki, zabawki, co więcej i produkty spożywcze. Każdy klient ma inne potrzeby, co gwarantuje, że propozycja firmy Lifocolor pełna jest nowości, które zawsze cechują się wysoką jakością i spełnią wręcz w największym stopniu wymagające wymagania.

Chociaż główna lokal firmy znajduje się w Niemczech, w Polsce Lifocolor Farbplast funkcjonuje z Bydgoszczy. Zatrudnione są tam osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, które kontynuują misję marki i starają się zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszych koncentratów barwiących. Propozycja jest przez cały czas poszerzana o nowe towary, dzięki czemu staje się coraz to z większym natężeniem różnorodna. Lifocolor oferuje koncentraty barwiące w bardzo dobrych cenach, co sprawia, że korzystają z nich zarówno duże przedsiębiorstwa produkcyjne, jak i producenci z mniejszym budżetem. Wieloletnie doświadczenie i świetna jakość sprawiają, że gdy chodzi o rynek polimerów to Lifocolor jest bezsprzecznym liderem.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz